TEKSTESHQIP

Xhemil Saliu & Sabri Saliu
Per Rini Po Kendojm
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Rini Po Kendojm" kënduar nga Xhemil Saliu & Sabri Saliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.