TEKSTESHQIP

Xhemil & Sabri Saliu
Potpuri (Gezuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2023)" kënduar nga Xhemil & Sabri Saliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe okestracionin e punoi Husein Saliu.