Audio

Xhemilja - Alo Alo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/02/2009

2009-02-27T03:11:14Alo alo kush je ti kush kerkon prap dashuri te kam then e po te them nuk je djalo n'zemren tem...
Alo alo kush je ti kush kerkon prap dashuri te kam then e po te them nuk je djalo ne sistem...

Refx2!
Her me don her m'ofendon her m'urren her m'perqafon keshtu djalo me nuk shkon...
Her me don her m'ofendon keshtu djalo me nuk shkon shko dhe gjeje tipin tend...

Alo alo kush je ti kush kerkon prap dashuri te kam then e po te them nuk je djalo n'zemren tem nuk je ti si me par prandaj ne jemi te ndar...Te kam then e po te them nuk je djalo ne sistem...

Refx2!
Her me don her m'ofendon her m'urren her m'perqafon keshtu djalo me nuk shkon...
Her me don her m'ofendon keshtu djalo me nuk shkon shko dhe gjeje tipin tend...

Refx2!
Her me don her m'ofendon her m'urren her m'perqafon keshtu djalo me nuk shkon...
Her me don her m'ofendon keshtu djalo me nuk shkon shko dhe gjeje tipin tend...


Ky tekst u dërgua nga Princesha Babit
Më Shumë Këngë Nga Xhemile Veselaj:

Më Shumë...