TEKSTESHQIP

Xhemile Veselaj
Të Tradhtova Nanë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Tradhtova Nanë" kënduar nga Xhemile Veselaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor paraqitet tek audienca i realizuar me profesionalizëm me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 14 Prill 2023.