Xheni (Aona)
Xheni (Aona)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Xheni (Aona) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 4 Dhjetor 2018, Xheni publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro. Më datë 6 Shtator 2019, Xheni publikon videoklipin "Ti Amo", në bashkëpunim me Geni Nishtullën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0