A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xheni Bekolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Xheni Bekolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Shkurt 2019, Xheni Bekolli publikon videoklipin "Per Nje Djal Capken". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Zeqaj

Lidia Lufi

Olta Juba

Enia

Migena Rinxhi

Matilda Mati

Laura Lila

Majlinda Cikaqi

Keisi

Iva Aliko


Tags: Xheni Bekolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019