Xheni Hasanaj
Xheni Hasanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Xheni Hasanaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Xheni Hasanaj merr pjesë në X Factor Albania 3....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0