Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Komarxhi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Rrezikoj si çdo i ri per dashni komarxhi ose krejt ose hiq ja behesh e imja ja mendjen ma prish x2

Ref.Per dashni jam komarxhi vaj per ment e mija kshtu e ka o shokt e mi kur te zen dashunia x2

Mir me ty e keq me ty pom shkon jeta bardh e zi le te dal e ku te dal kur e filloj lojen nuk di me u ndal x2

Ref.Per dashni jam komarxhi vaj per ment e mija kshtu e ka o shokt e mi kur te zen dashnija x3


Ky tekst u dërgua nga TospicheXheni Meçe
Publikimi: 24/04/2014


Xheni - Komarxhi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komarxhi".
3. Video është e këngës "Komarxhi", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni Meçe:


Komente 0