Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Mir Se Erdhe Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ka dal nona para dere nusen me e prit (2 here)
ka dal hona per mbi koder e na bejka drit (2here)
mire se erdhe nuse marshalla po bejme bashke me dhendrin hin ne valle te gjithe ta festojme (2 here)
nisi vallja me tubana gjith me rrend po knojn 2(here)
jane gzu nona edhe baba djalin e martojne (2 here)
mire se erdhe nuse marshalla po bejme bashke me dhendrin hin ne valle te gjithe te festojme (4 here)


Ky tekst u dërgua nga Vera V


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xheni
Publikimi: 24/04/2014


Xheni - Mir Se Erdhe Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir Se Erdhe Nuse".
3. Video është e këngës "Mir Se Erdhe Nuse", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0