Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Ndalu Ndalu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ka dal nena para dere nusen me e prit(2x),
ka dal hëna permbi koder e na bojka drit (2X).

Mire se erdhe nuse, mashallah po bejm..
Bashk me dhendrin hyn ne valle, te gjith te festojm (2x)

Nisi vallja me tupana, t`gjith me rend po knojn. (2x).
Jan gëzu nena edhe baba djalin e martojn (2x).

Mire se erdhe nuse, mashallah po bejm..
Bashk me dhëndrin hyn ne valle, te gjith te festojm (2x)

Mire se erdhe nuse, mashallah po bojm..
Bashk me dhendrin hyn ne valle, te gjith te festojm (2x)..


Ky tekst u dërgua nga Mimi_norXheni
Publikimi: 24/04/2014


Xheni - Ndalu Ndalu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndalu Ndalu".
3. Video është e këngës "Ndalu Ndalu", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0