Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - U Martove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mbi prehun tend ke te perkedhel?
a s´ke mendu moj se sa jam i mjer
tradheti cka eshte ti a e din?
ng jeta thjesht me ke fshij(2x)
dhe u martove u martove u martoveeeeee

reff:(2x)
u martove u martove
dikujt zemren ti moj ja lendove
u martove u martove
dikujt zemren ti moj ja lendove

un ndoshta jam lind me fat te zi
a thu kam te drejt qe jam tujbi
ndoshta ket rruge e zgjodha vet
ty ftyra po te qesh e un po vdes

reff:(2x)
u martove u martove
dikujt zemren ti moj ja lendove
u martove u martove
dikujt zemren ti moj ja gezove


Ky tekst u dërgua nga GuluXheni
Publikimi: 21/03/2013


Xheni - U Martove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Martove".
3. Video është e këngës "U Martove", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni:


Komente 0