Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Xheni - M'zu Policija  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.2"
a moj katile si nuk k frig
ti dojshe pare un dashuri(2x)
e theva kerin nervat mi prishe
sheri m´ka zon
ajde ajde ajde moj hileqare dreq paske kon
ajde ajde ajde tan pasunin moj po ma harxhon

reff:(2x)
m;zu policija sikur mafija
sebep u bone me than allkapone
shkuan eurot per dy tri dit
per ty dhe shpin moj dojsha me shit eeee

shume dallavere cik bone ty (2x)
e mbaroj fundi me tragjedi
e theva kerrin nervat mi prishe
sheri m´ka zon
ajde ajde ajde moj hileqare dreq pakse kon
ajde ajde ajde tan pasunin moj po ma harxhon

reff:(2x)
m´zu policija sikur mafija
sebep u bone
me than allkapone
me shkuan euron per
dy tri dit
per ty dhe shpin moj dojsha me shit


Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet