Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Nje Mij Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

qava edhe sonte per ty
sikur netet tjera
perseri e putha at fotografi
thira ne numrin e vjeter
isha merzit teper zerin
ma kishe harru mendove
jam nje tjeter

nje mij lot per ty jan pak
nuk jan pak as nje mij plag
edhe pse ma nuk me njeh
un per ty po digjem flak x2

qava se nuk jam prej gurit
kam zemer e ndjenja
do ta harxhoj lotin e fundit per ty
emrin ma paske harruar
nuk te jam kujtuar jam ai
qe ende te due qe tkam dashuruar

nje mij lot per ty jan pak
nuk jan pak as nje mij plag
edhe pse ma nuk me njeh
un per ty po digjem flak x2

nje mij lot per ty jan pak
nuk jan pak as nje mij plag
edhe pse ma nuk me njeh
un per ty po digjem flak x2
Xheni Meçe
Publikimi: 16/03/2013


Xheni - Nje Mij Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Mij Lot".
3. Video është e këngës "Nje Mij Lot", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni Meçe:


Komente 0