Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Xheni - Dashnorja Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/04/2013

2013-04-03T19:56:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnorja Ime" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Labi - Dashnorja Ime

Gjumi mua nuk me zen tuj mendu per ty, menxi pres moj padurim t'kthehem ne shtepi. Menxi pres moj padurim t'kthehem ne shtepi.

Kam deshir tju' them se rri ne kujtime, te gjith shpirtin mshkatrroj nzemer mu dahnorja ime.

Kam deshir tju'them se rri ne kujtime, te gjith shpirtin mshkatrroj nzemer prishtinasja ime.

Gjumi mua nuk me zen tuj mendu per ty, menxi pres moj padurim t'kthehem ne shtepi. O Menxi pres padurim t'kthehem ne shtepi.

2 here: Kam deshir tju' them se rri ne kujtime, te gjith shpirtin mshkatrroj nzemer mu dahnorja ime.

Erkan Musliu - Dashnorja Ime

A e ndjen ti dashrin?
Qe un ty po ta kushtoj.
A e ndjen ti lumturin?
Qe un ty po ta dhuroj.

A e ndjen ti dashrin?
Qe un ty po ta kushtoj.
A e ndjen ti lumturin?
Qe un ty po ta dhuroj.

Dashnorja jeme, bukuroshja jeme.
Do te kem ne zemer, do t'ruj kujtime.
Te betohem tash e dashurojm n'rini.
Se te dashurova e din veq tij.

Dashnorja jeme, bukuroshja jeme.
Do te kem ne zemer, do t'ruj kujtime.
Te betohem tash e dashurojm n'rini.
Se te dashurova e din veq tij.

Dashnorja jeme, bukuroshja jeme.
Do te kem ne zemer, do t'ruj kujtime.
Te betohem tash e dashurojm n'rini.
Se te dashurova e din veq tij.

A e din se jeten time?
Per ty do ta boj kuban.
A e din moj bukurij se pa ty jeta nuk ban.
A e din se jeten time?
Per ty do ta boj kuban.
A e din moj bukurij se pa ty jeta nuk ban.

Dashnorja jeme, bukuroshja jeme.
Do te kem ne zemer, do t'ruj kujtime.
Te betohem tash e dashurojm n'rini.
Se te dashurova e din veq tij.

Dashnorja jeme, bukuroshja jeme.
Do te kem ne zemer, do t'ruj kujtime.
Te betohem tash e dashurojm n'rini.
Se te dashurova e din veq tij.

Dashnorja jeme, bukuroshja jeme.
Do te kem ne zemer, do t'ruj kujtime.
Te betohem tash e dashurojm n'rini.
Se te dashurova e din veq tij.
Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet