Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheni - Dridhe Dridhe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe Dridhe".
3. Video është e këngës "Dridhe Dridhe", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xheni - Dridhe Dridhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/03/2013

2013-03-20T22:01:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dridhe Dridhe" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Enzo - Dridhe Dridhe

REF:

Si e do?!
Dridhe dridhe pak, shoket e mi
Do thoshin WOooOW (x8)

Una WooW Ti mahuu Adora pauu
You know what I’m feeling noW !!
Gjum s’ke Ti pseE ??
sex je

! Krejt c’ka du I ke !!
Una WooW Ti mahuu Adora pauu
You know what I’m feeling noW !!
Gjum s’ke Ti pseE ??
Sex yeaahh! Krejt c’ka du I ke !!

REF:
Si e doo?!
Dridhe dridhe pak, shoket e mi
Do thoshin WOooOW (x8)

Te pash ,me Pe
Ti me MUA je!
DRIDHE PaK sa me HOT !
Jena bo tap!
Ta kom Thon , ti me the:
Vetem s’do te LE !
DRIDHE PaK sa me HOT !
Luje ne cdo haaap!

Una WooW Ti mahuu Adora pauu
You know what I’m feeling noW !!
Gjum s’ke Ti pseE ??
Sex yeaahh! Krejt c’ka du I ke !!

REF:
Si e doo?!
Dridhe dridhe pak, shoket e mi
Do thoshin WOooOW (x8)

Gazmend Rama (Gazi) - Dridhe Dridhe

Dridhe Dridhe Drdhe vendi sikur ti kush sja dine rendin. DRIDHE dridhe Dridhe belin Ja shen hajrin ,e jo sheriin. Me gjith zemer u pendova qe tradhtoj sot mu thaft goja ,pot baj bej qe syrin tjeter te garantoj sod, e jo neser.Dridhe Dridhe,Dridhe venin ,sikur ti kush, sja dine rendin,Dridhe DRIDHE belin,Dridhe belin ja shene hajrin, e jo sherin.Neper parna i bi vetes se te loje ty,e i shkoj tjetres ,Hatri jot sod pak u rujsha kurse neser veq pos mujsha,DridheDridhe Dridhe vendin, sikur ti kush sja din rendin.Dridhe Dridhe Dridhe dridhe belin ja shen hajrin e jo sherin.Dridhe Dridhe Dridhe sikur ty kush sja din rendin Dridhe Dridhe Dridhe belin ja shen hajrin e jo sherrin .

Simpatics - Dridhe Dridhe

Na kem dashni per krejt
edhe per ata qe na dojn
Simpaptics Simpatizon
Simpaptics Simpatizon

Bess-R
Afrona te shanku m'afrohet njona
Pi pelqej un apo teshat e gjona
Munesh me paramendu se qa ajo ka vesh
Ni maic t'ngusht qe pi shihet hiq pa desh
Po sillet e don mue mem shti n'fore
Trupin e fort sikur miss diaspore
Hey baby tash ti ngo knejna
Mos livrit prej tripit se meniher un nxena
Nata per ty sonte ka mu kon high
Kur na jem prezent krejt ndihen shum fly
E'di qe t'pelqen se jena en trendi
Simpatics po dridhet vendi

Maksi
Eja ti zemer per ty un kam nevoj
Simpatics simpatizojn venin e elektrizojn
E nese don Hip-Hop e'di qe je me mu
Dridhe ti trupin Dridhe
Qashtu qysh une po du

Bik-V
Qishtu zemer dheze edhe pak
Qishtu je perfekt t'ha si kajmak
Sillu e drishu tash veq per mu
Se shum sweet je shum jom ka t'du
Hey baby ti je e omel si mjalta
Une jam sheqer t'jap puthje t'zjarrta
Ngjitu per mu e per sen mos ta nin
Ke mu shkri si lolipop e si choko kur t'na nin
Qu kape 1 pije edhe nisja theje
EKS nisja qoe merre edhe 1 prej meje
Kjo nat osht e jona tash dridhe n'maksimum
Sonte mos t'ket kufi hajde kalle o llokum

Maksi
Eja ti zemer per ty un kam nevoj
Simpatics simpatizojn venin e elektrizojn
E nese don Hip-Hop e'di qe je me mu
Dridhe ti trupin Dridhe
Qashtu qysh une po du

Mizzi
Belin e dridh sa her qe ti don
Muzika e fort vesht ti shurdhon
Femra po sho para e mas
cila ma e mira pe dridh me bass
Hajt merre 1 pije qfare pe don
Vodka prej meje me kryp e limon
Njona afrohet te veshi m'thot
Je shum OK plus po dokesh HOT
E'di 1 fore qe t'preki n'tel
Plus qelsin e kom drejt e n'hotel
Sjam i pari qe pe thom kto e dini ju teton
E secilen bukuroshe n'dor un e kom

Maksi-2
Eja ti zemer per ty un kam nevoj
Simpatics simpatizojn venin e elektrizojn
E nese don Hip-Hop e'di qe je me mu
Dridhe ti trupin Dridhe
Qashtu qysh une po du
Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet