Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Jete E Mjere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Perfundoj jete e mjer, mos me le ne vetmi.
Per nat i lodhur gjithmone jom ne shkri. X2

Shum her e kom lutur, Aja smu ka kthy.

Me ka lon te Vetem, m'shkeli n'dashuri. X2

Ardhmen e saj e kujtoj, kur bi n'gjum e enderoj, filloj qaj skam qka boj,

Se me zemer e dashuroj X2


Ky tekst u dërgua nga ArdiXheni Meçe
Publikimi: 03/04/2013


Xheni - Jete E Mjere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jete E Mjere".
3. Video është e këngës "Jete E Mjere", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni Meçe:


Komente 0