Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Xheni - Shum Vajza Te Bukura  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/03/2013

2013-03-20T22:21:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shum Vajza Te Bukura" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xheni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet