Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheni - Jasha Jasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jasha Jasha".
3. Video është e këngës "Jasha Jasha", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xheni - Jasha Jasha Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2014

2014-04-24T07:57:03+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jasha Jasha" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adelina Spahija - Jasha Jasha

Qysh ka dal nje mode e re, hajde moj nene.
Po dojn qikat me i be letrat, hajde me zvicrran.
Jan shume pareli, e jan shume zotni.
E i kan BMW nano me targa Cyrri(zurich)

Hajde, hajde jasha i dul flaka.
Hajde, hajde rrofshi djemt e ri se na dul nafaka.
Hajde, hajde jasha i dul flaka.
Hajde, hajde rrofshi djemt e ri se na dul nafaka.

Hajt se qika paska boll, e djem veç pak.
Kan me zgjedh e kan me hak, e kan me hak.
Kush eshte milioner, e kush fukara.
Veç me kan nje djal i ri hajde dert nuk ka.

Hajde, hajde jasha i dul flaka.
Hajde, hajde rrofshi djemt e ri se na dul nafaka.
Hajde, hajde jasha i dul flaka.
Hajde, hajde rrofshi djemt e ri se na dul nafaka.

Hajde, hajde jasha i dul flaka.
Hajde, hajde rrofshi djemt e ri se na dul nafaka.
Hajde, hajde jasha i dul flaka.
Hajde, hajde rrofshi djemt e ri se na dul nafaka.

Valton Krasniqi - Jasha Jasha

jalilejlejlejlej
jalilejlejlejlej
jalilejlejlejlej

morra rruga neperpjet me shku ne prizren
ne prizren ja kur jam shku nji vajz bukur e kam taku jam habite jam hutu vajza bukra tuj shikju ma e bukra eksa jon e e shmaj sa kosovare

jasha per prizreni
jasha rahoveci
jasha suharek
jasha per pej
jasha per prishtin
jasha per mitrovic
jasha per gjakova
jasha per tiranen

jalilejlejlejlej
jalilejlejlejlej
jalilejlejlejlej

ngoni shoko ni vllazni knon valtoni per dashuri
per dashnijun kam fillu djem e vajza kon jushu
ton rinija po vallzon u kall sonte diskoteka kur u knoni valtoni per ju atje kanet atmusfera

jasha per gjilani
jasha ferizaji
jasha per shkupi
jasha gostivari
jasha per tetova
jasha kumanova
jasha per kerqova
jasha per shkodra

jalilejlejlejlej
jalilejlejlejlej
jalilejlejlejlej

jasha per deqani
jasha per presheva
jasha bujanovci
jasha per ulqin
jasha per drenic
jasha per viti
jasha podujeva
jasha per kamenic

Motrat Bushi - Jasha Jasha

jasha jasha opa opa eni te festoj te ri e te reja gjith se bash

ku eni te vallzoj do te luajm do te kendojna deri ne agim eja sonte knaqu ti ooo shpirti im

ref:ooooo e jasha jasha opa opa vallzojn qunat qunat edhe gocat jasha jasha opa opa kur kendojm se bahsku po na dridhet toka 2x

ne ket mbramje shum te bukur eni te festojm te ri e te reja gjith se bashku ejani te vallzojm
do te luajm do te kendojna deri ne agim eja sonte knaqu ti oo shpirti im

ref:ooooo e jasha jasha opa opa vallzojn qunat qunat edhe gocat jasha jasha opa opa kur kendojm se bahsku po na dridhet toka 2x
Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë