Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - O Sa Mire Me Qika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ork.Dibranet (2x)
O Sa Mire Me Qika
Ahaha Se Kështu E Don Muzika

Xheni (2x)
O Sa Mire Me Qika
Ahaha Se Kështu E Don Muzika

Ork.Dibranet (2x)
O Sa Mire Me Quna
Ahaha Se Kështu E Lup Ka Puna

Xheni (2x)
O Sa Mire Me Quna
Ahaha Se Kështu E Lup Ka Puna

Ork.Dibranet (2x)
O Sa Mire Me Halla
Ahaha Se Kështu Kallet Mahalla

Xheni (2x)
O Sa Mire Me Halla
Ahaha Se Kështu Kallet Mahalla

Ork.Dibranet (2x)
O Sa Mire Me Mbesa
Ahaha Kështu U Kallet Atmosfera

Xheni (2x)
O Sa Mire Me Mbesa
Ahaha Kështu U Kallet Atmosfera


Ky tekst u dërgua nga ShkupiXheni Meçe
Publikimi: 02/12/2013


Xheni - O Sa Mire Me Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Mire Me Qika".
3. Video është e këngës "O Sa Mire Me Qika", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni Meçe:


Komente 0