Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhenis Dhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Xhenis Dhima është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Xhenis Dhima merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Flutura Dhe Trëndafili". Në Qershor 2011, Xhenis Dhima merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Te Therras". Në Maj 2012, Xhenis Dhima merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Koha Me Ty Ndal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Lumi

Xhulia Xhima

Valza Berisha

Edona Ibrahimi

Rukije Katana

Fjolla Elmezi

Egzona Kryeziu

Donika Zhushi

Lirika Krasniqi

Yllka Rexha

Tags: Xhenis Dhima


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet