Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhenisa Memolla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  106
  • Vendlindja:
  • Rrogozhine 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Xhenisa Memolla është një shkrimtare. Arsimi 9-vjecar -XHORXH SOROS....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Suela Sokoli

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Oriada Dajko

Anisa Hysenaj

Dalina Shehaj

Anxhela Kanani

Medina Fetai

Jehona Gashi

Njomza Fetahaj

Tags: Xhenisa Memolla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet