Live Video

Top 200

Xhensila - Me Ty Jam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  547

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2012

2012-11-15T01:51:33

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Stine

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012


Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

Jane endrrat tona qe kerkonim
se jane deshirat qe s'mbaronin
e di prane teje gjithcka behet e bukur
e di prane teje gjithmone do jem e lumtur..

Dhe kur prane s'te kam
une e di mire zemer sa me do ti
cdo fjale qe s'e thame
te ngelet sekret i joni
sepse une e di
pa njeri-tjetrin s'do ekzistonim
zemer kurrsesi po mos ndaheshim s'do ta kuptonim...

Ref: Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam
me ty jam...

me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
me ty jam
jam jam jam
un me ty jam
un me ty jam
un me ty jam


Ky tekst u dërgua nga princessKartolina (3)

2018-07-28 12:36:08
Dhe kur pranë s'të kam
unë e di mirë zemër
sa më do ti
çdo fjalë që s'e thamë
të ngelet sekret i joni
2018-04-18 11:49:35
Me ty jam ne rruget ku kaloj
me ty jam edhe ora kur ecen
me ty jam gjithmone do te te dua prane
me ty jam
prane vetes gjithmone te mbaj
jo s'dua tjeter se ty te kam
U krijua nga xhensilaaa 2017-12-04 23:08:31
jo s'dua tjeter se ty te kam
edhe kur te ngelesh vetem une jam

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...