Official Video

Top 200

Xhensila - Çelsi I Zemres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1580

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

30/12/2017

2017-12-30T15:00:02

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Pro Video


E tani une do hap fleten,
Fleten e volumit tjeter,
Qe do nis me ty,
Une jetoj per ty.
E kujtimin tone te vjeter
Panoramen tone te jetes
Qe e kam me ty
Do e shkruaj aty

Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

Se per mua je frymarrje
emri jot ne vena me fle
me shiko ne sy
boten jap per ty

Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

Do bertas me ty
mbase do t'shaj ty
do merzitemi pa fund
e di do ket lote
e di do jene kot
betohem para teje sot
s'do te flas me ty
Nje dit ndoshta dy
ndjenja jon te gjitha i mund
betohem un sot
e jotja un jam

(e ke çelsin e zemres
e ke çelsin e zemres)

no, no, no, no, no, no...
yeeeeieeeiii

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone


Ky tekst u dërgua nga Lirie BerishaKartolina (14)

2018-07-25 20:34:17
do bertas me ty
mbase do t'shaj ty
do merzitemi pa fund
e di do ket lot
e di do jen kot
betohem para teje sot
U krijua nga Ariela 2018-06-09 10:42:24
Se ti e ke çelsin e zemrës
E ke çelsin e zemrës
Do t'më mungoje dhe nëse
nuk do të takoja kurrë
U krijua nga Linda 2018-05-19 15:00:18
Se do jem per ty ,do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam
2018-01-25 15:51:36
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone
2018-01-20 18:00:02
Me shiko ne sy
boten jap per ty
U krijua nga Katerina 💕💕 2018-01-14 19:01:14
S'do te flas me ty
Nje dit ndoshta dy
ndjenja jon te gjitha i mund
betohem un sot
e jotja un jam
U krijua nga Dona 2018-01-05 10:17:11
betohem un sot
e jotja un jam
2018-01-03 18:15:35
Pergjithmone e jotja une jam
U krijua nga Natalia 2018-01-03 15:04:05
Nje dit ndoshta dy
ndjenja jon te gjitha i mund
betohem un sot
e jotja un jam
2017-11-30 10:11:30
E tani do hap une fleten,
Fleten e volumit tjeter,
Qe do nis me ty,
Une jetoj per ty
2017-11-28 16:03:45
Une jetoj per ty
2017-11-03 23:09:34
emri jot ne vena me fle
me shiko ne sy
boten jap per ty se do jem per ty,
do jem aty pergjithmone
e jotja une jam
2017-10-22 12:20:27
Se per mua je frymarrje
emri jot ne vena me fle
me shiko ne sy
boten jap per ty
2017-10-22 12:19:53
Se do jem per ty,
do jem aty
Se do jem per ty,
do jem aty
Pergjithmone
E jotja une jam

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...