A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Xhensila - Çelsi I Zemres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  753

30/12/2017

2017-12-30T15:00:02

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Pro Video
E tani une do hap fleten,
Fleten e volumit tjeter,
Qe do nis me ty,
Une jetoj per ty.
E kujtimin tone te vjeter
Panoramen tone te jetes
Qe e kam me ty
Do e shkruaj aty

Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

Se per mua je frymarrje
emri jot ne vena me fle
me shiko ne sy
boten jap per ty

Se do jem per ty, do jem aty
Se do jem per ty, do jem aty
Pergjithmone e jotja une jam

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

Do bertas me ty
mbase do t'shaj ty
do merzitemi pa fund
e di do ket lote
e di do jene kot
betohem para teje sot
s'do te flas me ty
Nje dit ndoshta dy
ndjenja jon te gjitha i mund
betohem un sot
e jotja un jam

(e ke çelsin e zemres
e ke çelsin e zemres)

no, no, no, no, no, no...
yeeeeieeeiii

[REF.:]
Se ti e ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
Do t'me mungoje
dhe nese nuk do te takoja kurre
E ke çelsin e zemres
E ke çelsin e zemres
E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone

E çfare do ti nga une,
Do e kesh gjithmone


Ky tekst u dërgua nga Lirie Berisha
Kartolina

 • 2018-01-20 16:58:24
  Do bertas me ty
  mbase do t'shaj ty
  do merzitemi pa fund
  e di do ket lote
  e di do jene kot
 • 2018-01-20 16:57:12
  Me shiko ne sy
  boten jap per ty
 • 2018-01-14 17:25:29
  S'do te flas me ty
  Nje dit ndoshta dy
  ndjenja jon te gjitha i mund
  betohem un sot
  e jotja un jam
 • 2018-01-05 09:51:17
  betohem un sot
  e jotja un jam
 • 2018-01-03 16:49:09
  Pergjithmone e jotja une jam
 • 2018-01-03 14:52:51
  Nje dit ndoshta dy
  ndjenja jon te gjitha i mund
  betohem un sot
  e jotja un jam
 • 2017-12-31 15:44:51
  Se ti e ke celsin e zemres
  E ke celsin e zemres
  Do t'me mungoje
  Dhe nese nuk do te takoja kurre
  E ke celsin e zemres
  E ke celsin e zemres
 • 2017-12-01 16:10:18
  se do jem per ty
  pergjithmon
  e jotja une jam...
 • 2017-11-30 10:09:22
  E tani do hap une fleten,
  Fleten e volumit tjeter,
  Qe do nis me ty,
  Une jetoj per ty
 • 2017-11-28 15:49:19
  Une jetoj per ty
 • 2017-11-03 23:05:48
  emri jot ne vena me fle
  me shiko ne sy
  boten jap per ty se do jem per ty,
  do jem aty pergjithmone
  e jotja une jam
 • 2017-10-22 12:18:13
  Se per mua je frymarrje
  emri jot ne vena me fle
  me shiko ne sy
  boten jap per ty
 • 2017-10-22 12:14:26
  Se do jem per ty,
  do jem aty
  Se do jem per ty,
  do jem aty
  Pergjithmone
  E jotja une jam

Krijo Një Kartolinë

teksteshqip.com © 2007 - 2018