Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Xhensila Myrtezaj & Pirro Çako - Sekreti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  98

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/03/2019

2019-03-03T19:00:02

Më Shumë Nga

Pirro Çako

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov


[Pirro Çako:]
Në hapsirën time më intime
Ku veç Zotit s'hyn njeri
Rreze dielli je për mua vetëm ti
Po mi ngrohë të gjitha dhomat
Në çdo cep të zemrës sime
Më tundove me një mijë e një mendime

[Xhensila & Pirro:]
Si mjegull vere më prek ti shputat
Më bën të ndiej mornica
që shkojnë e vijnë si flutrat
Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart
Me shpresën tek magjia
se ndoshta ndodh çudia

[Xhensila:]
Je sekreti im dhe askush s'e di
Ti vjen çdo natë në shtratin tim
E pranë meje rri
Je sekreti im dhe askush s'e di
Me ty çdo natë dhe pse ti hesht
Unë bëj dashuri
Siç bën çdo njeri

[Pirro Çako:]
Ti je më e bukur se gjithë notat
Se gjithë notat e kësaj kënge
Më e bukur se gënjeshtra e një ëndrre

[Xhensila:]
Ndaj nga dashuria jote
Të largohem sonte s'dua
Le të flerë kjo zemra ime në duart e tua

[Xhensila & Pirro:]
Si mjegull vere më prek ti shputat
Më bën të ndiej mornica
që shkojnë e vijnë si flutrat
Ti zgjas unë buzët, ti prek unë duart
Me shpresën tek magjia
se ndoshta ndodh çudia

[Xhensila:]
Je sekreti im dhe askush s'e di
Ti vjen çdo natë në shtratin tim
E pranë meje rri
Je sekreti im dhe askush s'e di
Me ty çdo natë dhe pse ti hesht
Unë bëj dashuri
Siç bën çdo njeri

Aaaa...

E para herë në jetë
Kur shoh një ëngjëll vetë
Në 7 miliardë je mrekullia e 8-të

Më e bukur ti bëhesh
Kur për mua buzëqesh
Kur për mua buzëqesh

[Xhensila & Pirro:]
Je sekreti im dhe askush s'e di
Ti vjen çdo natë në shtratin tim
E pranë meje rri
Je sekreti im dhe askush s'e di
Me ty çdo natë dhe pse ti hesht
Unë bëj dashuri

Je sekreti im dhe askush s'e di
Ti vjen çdo natë në shtratin tim
E pranë meje rri

Kartolina (9)

U krijua nga agnesa osmani 2019-04-29 12:49:25
Më bën të ndiej mornica
që shkojnë e vijnë si flutrat
2019-03-24 15:08:15
Më e bukur ti bëhesh
Kur për mua buzëqesh
U krijua nga Adela 😍 2019-03-17 10:13:38
Ti je më e bukur se gjithë notat
Se gjithë notat e kësaj kënge
Më e bukur se gënjeshtra e 1 ëndrre
2019-03-12 18:56:11
Ndaj nga dashuria jote
Të largohem sonte s'dua
Le të flerë kjo zemra ime
në duart e tua
2019-03-10 11:08:47
E para herë në jetë
Kur shoh një ëngjëll vetë
Në shtatë miliardë
Je mrekullia e tetë
2019-03-06 14:25:32
Si mjegull vere
mi prek ti shputat
Më bën të ndjej mornica
që shkojnë e vijnë si flutrat
2019-03-04 15:19:02
Je sekreti im
dhe askush s'e di
Me ty çdo natë
dhe pse ti hesht
Unë bëj dashuri
Siç bën çdo njeri
2019-03-04 15:13:24
Ti zgjas unë buzët
Ti prek unë duart
Me shpresën tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
2019-03-04 15:00:14
Je sekreti im
dhe askush s'e di
Ti vjen çdo natë
në shtratin tim
E pranë meje rri

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet