Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Xhensila Myrtezaj - Paris  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  134

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/10/2019

2019-10-26T19:00:03

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov
E di që ti e ke t'vështirë me ni pak mall
Tash po kërkoj motivin me u ni e gjall
Ça ki, ça ki, a bën me dit ku je ketë natë
E jam friguar vetem me shku ne shtrat

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije
Sa të perendoj dhe hëna, me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me një tango ne Paris

Je t'aime (x4)
Je i jemi po ta them
Je t'aime (x4)
Tout les jour je t'aime je t'aime

Ma ke mbyll, ma ke mbyll, ma ke mbyll ti
Zemrën ma ke mbyll
Po unë du me t'hy aty
(x2)

E di që ti e ke t'vështirë me ni pak mall
Por un kërkoj motivin me u ni e gjall
Nga qielli po afrohet befas një shtrëngat
E jam frigu me shku sonte vetëm në shtrat

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije
Sa te perëndoj dhe hëna, me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me një tango ne Paris
(x2)

Ma ke mbyll, ma ke mbyll, ma ke mbyll ti
Zemrën ma ke mbyll
Po unë du me t'hy aty
(x2)

Ma ma ma ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije
Sa te perëndoj dhe hëna, me ty po du me u nis
Pa-ra-ram-pa-pam-pa-pam-pam
me një tango ne Paris
(x2)

Je t'aime, je t'aime


Ky tekst u dërgua nga Mona ona   Albafi23Kartolina (6)

2019-11-19 14:53:29
Ma ke myll
Ma ke, ma ke
myll ti zemrën
Ma ke mbyll
Po unë du
me t'hy aty
2019-11-09 20:43:16
Je i jemi, po ta them
Je t'aime! Je t'aime!
U krijua nga Amiii11 2019-11-02 09:46:23
Tash po kërkoj motivin
me u ni e gjallë
Ça ki? Ça ki? A bon
me dit ku je kët natë?
E jam friguar vetëm
me shku në shtrat
U krijua nga MMV 2019-11-01 09:28:46
Sa të perëndojë edhe hëna
Me ty po du me u nis
2019-10-30 15:34:23
Je t'aime
Tous les jours
Je t'aime, Je t'aime
2019-10-29 19:57:42
Ma ke ndal frymarrjen
E ke vra ti zemrën time
Kush po lun me buzt e tuja
E t'ka bo ty fije fije

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet