Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhenty - Ta Cojm Gjat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Cojm Gjat".
3. Video është e këngës "Ta Cojm Gjat", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhenty - Ta Cojm Gjat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

17/05/2013

2013-05-17T18:19:58+00:00P1 :

E MORA MIKROFONIN NDOR NI HIT PO TA TREGOJ
SE KUSH O MA I MIR NKET SEN DHE NIHER E VERTETOJ
KADAL E KADAL E PO HY NE MES SKENES
I AFROHEM FEMNES E I HAPI DYRT E ZEMRES
HELLO MY BABY I AM A GANSTA CRAIZY
AM A GANGSTA CRAIZY AM A GANGSTA CRAIZY
HELLO MY BABY I AM A GANSTA CRAIZY
AM A GANGSTA CRAIZY AM A GANGSTA CRAIZY
E KALL UN VENIN MPESH E COJ TERRENIN
AFROHU MA NGAT CIKO TI DRIDHE SENIN
HI MY BABY YOU ARE LOOKING SO NICE
WHEN I HAVE YOU ,I AM HOT WHEN YOU ARENT I AM ICE
KEEP YOUR HANDS UP AND SAY XHENTY
FULL AND PLENTY..KALLET AMBJENTI
KALLET AMBJENTI KALLET AMBJENTI


REF:

ONCE AGAIN, TU RREPOVAAT.,ME JU CU NKAAM
SA N’KET AN,SA N’AT AN.,PAK MA NDRYSHE,STIL, XHAMAJKAN
HAJT, TA DJEGIM KET NAAT.,SONTE TA COJM SHUM GJAAT,
SONTE.,TA COJM SHUM GJAAT.,TA COJM SHUM GJAAT. x2

P2 :

G L EDHE AAAA
NE FUN TOKES NMAJ TE QIELLIT PRAP SI NA NUK KA
QI JAM MA I MIR SE TI ,TI VET E KI PA
CA ME TBAAA… UNE NUK KAM CA ME TBA
LA VIDA LOKA…LA VIDA E LOKA
JUST KEEP APLAUSE BABY, KTHEJE TI NJI VODKA
LA VIDA E LOKA…LA VIDA E LOKA
JUST KEEP APLAUSE BABY, KTHEJE TI NJI VODKA
QAJO CIKA MATAN.,SHUM PO MSHIKOKA…
SHUM PO U HUTOKA.,SPO JU KUJTOKAM…
MA SHQIPE GLA,WHAT?,THIS IS XHENTY
MA I VERTETI.,PER RREP, STIL TRENDY
ME SHOQNI MAS VETI.,TE TAN KALLABLLAK
ME CIKA KRAH PER KRAH.,BAR TU PI NGA PAK
ME U LODH JO ASPAK .,KET NAT ME E CU GJAT
KUSH NIHET MBRETRESHA E NATES.,TA COJ UN NQIELL TSHTAT


REF:

ONCE AGAIN, TU RREPOVAAT.,ME JU CU NKAAM
SA N’KET AN,SA N’AT AN.,PAK MA NDRYSHE,STIL, XHAMAJKAN
HAJT, TA DJEGIM KET NAAT.,SONTE TA COJM SHUM GJAAT,
SONTE.,TA COJM SHUM GJAAT.,TA COJM SHUM GJAAT. x2


Ky tekst u dërgua nga  Xhenty
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet