Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhenty - N'rrug
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'rrug".
3. Video është e këngës "N'rrug", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhenty - N'rrug  (Feat. Omer A.K.A Shady)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

04/09/2013

2013-09-04T21:19:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'rrug" kënduar nga Xhenty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sajmen - N'rrug

Chorus.. x4
Eyoo pass me the lighter
I’ll make it fire
I’ll make it fire
Pak me dasht ju qoj n’Ajer

Verse 1
Na n’rrug
Per gjdo dit tu bo hustle na n’rrug
24/7 bojna vec pun
M’thuj se qa ke bo ku je kon n’rrug?
por ti s’je kon n’rrug.

Na po rrina rrina rrina se ku rrina na smun rrin kta,
Lene mo me lviz, se me lviz ua fikim dritat
Nuk e kan iden me cfar tipash po perzihen
Se kto tipat qe se dije pussy ta hupin vetdijen

Kto po folin per sukses amë myti kredia
G-ja i mahalles nuk rrin me nonen shpia
Zdo me then je n’rrug nese je n’rrug te avllia
Hajde shifi real shqipet qysh bojn hustle ka Anglia

Chorus..x4
Eyoo pass me the lighter
I’ll make it fire
I’ll make it fire
Pak me dasht ju qoj n’Ajer

verse 2
O mush mali plot me lepuj
Une jom luani n’mes
Kta po folin per bizne
Ama nuk kan as ni cent kta

Kta shiten t’ron edhe fluturojn si gjethe
Gangstere t’rruges qe kan shit 2-3 qese

Ju muni me m’pa, po s’muni me m’prek
S’jeni gang, jeni tu rrejt
Ku rri un s’munesh me nejt
Une jom shum nalt ju mirren met

Valla g, nuk je problem
Nuk je haram me mamin flen
Nuk ki as views qato i blen
Je shum fallc,, MALL KINEZ.

E Sa herqe pi shoh n’rrug kto pitbulla bohen maca
GANG GANG GANG,tash u bo krejt estrada
Muziken un e mbroj jo kto tipat me kontrata
une po bej zhurem si mu kon 97ta.

Chorus..x4
Eyoo pass me the lighter
I’ll make it fire
I’ll make it fire
Pak me dasht ju qoj n’Ajer

Gyçe - N'rrug

Dal e silli ka tem qohet me shoqni ,
U m'fal se harrova jam knej me vllazni ,
Ti je kokerr CICE je i vogel me kon G ,
i KI 20 vjet po prap t'thirrin ,
Kur i bona 10 vjet per mu ske e leh ,
Mkqyri baba n'sy rri shtremt fol drejt ,
Kshtu qe mylle gojen mos em fol per rrug ,
Une tu shit qese t'rrit sikur zhug ,

Ju jeni shum Bitcha
Ju jeni shum Bitcha
Ju jeni shum Bitcha
Bitcha Bitcha

Ju jeni shum Bitcha
Ju jeni shum Bitcha
Ju jeni shum Bitcha
Bitcha Bitcha

Prap ti je fmij s'tregoj se tutesh naten ,
i tHU veti burr kur hala flen me plaken ,
Une e shkatrroj bitin ja vej flaken ,
Ti bon rrep shkrun rima tu bo kaken ,
Une jam tip i ron nuk boj diss per ty ,
T'rrehi n'shpi tone sunem kqyr n'sy ,
Shifen pas n'sy se kam aftesi me pshty ,
Mos bo gabim se plaka t'mshel n'dry ...

Zeid - N'rrug

Ref...
Kalxoju krejtve se kur t'dush jam gati
Kur afrona nihet automati
Thirri krejt qe m kan inati
T'ju kalxoj qa bohet un kur jom knej pari

A po t'dokna i but
Jam rrit ne rrug
E kom 1 heker n kuk
Muj shpejt me ta fut
Luani s din tut
Aj feston kur ka luft
Shenjat n trup i kom dhurat prej rruges
u rrita me probleme jo me tula t bukes
N dor me automat une n'krye shum i qart
Ta boj veten bajat
Ti thirrem Psikopat
Problemet n qaf i maj si zingjiri
Dilum para t shkymi si qiri

Ref...
Kalxoju krejtve se kur t'dush jam gati
Kur afrona nihet automati
Thirri krejt qe m kan inati
T'ju kalxoj qa bohet un kur jom knej pari

Ah Zeidi Ah Zeidi
Mos m dil per para se un t shkeli si qilimi
Ah Zeidi Ah zeidi
Zemer t madhe sa vet gjyksi
M ka rrit Mali sjom rrit n aasfallt
Ta boj venin xhungell thirrem Leopard
Jena rrit n lufta
Per lufta t kallt
Nese njani preket
Mafin e ki n prag

Alo Alo
Probleme shum po kurr s thom joo
Alo Alo
Jam i gatshem pyte kan do

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë