Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhenty - Motivi Jetes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motivi Jetes".
3. Video është e këngës "Motivi Jetes", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xhenty - Motivi Jetes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

1 🔥

27/01/2012

2012-01-27T05:07:18+00:00(x2)Je motivi jetes
Je motivi gjithckaje
Je motivi kenges zemren time mbaje
Jam i gjithi per ty edhe ti je per mua
Te dua, Te dua

E mora nji cop leter dhe po i shkruja ca vargje
Mendoj per zemren time kur bosh kaluan shum caste
Kurr se mendoja se do kisha zemer tmadhe
ku zemra ime me lehtsi do mbante zemren tende
me pelqen sjellja jote
gjithcka rreth vetis tende
gjith bukuria e papershkrueshme si nje relane
me pelqen buzqeshja jote dhe gjithcka tek ti
e di qe te dua shum kjo esht me renci

(x2)Je motivi jetes
Je motivi gjithckaje
Je motivi kenges zemren time mbaje
Jam i gjithi per ty edhe ti je per mua
Te dua, Te dua

mendoj cdo sekond per ty kur nuk te kam pran
dashuri te pashtershme kam sa ni oqean
dua t'them ca ndjej per ty po as koha nuk me del
ku fjala,te dua,nga zemra ime rrjedh
tre shkronja,nji fjal ka nji kuptim
te dua esht shprehja jo nuk esht thjesaht ky nje mallkim
ajo esht e vecant ka shum ndjenja e kuptime
te dua jeta ime me shum se veten time

Je motivi jetes
Je motivi gjithckaje
Je motivi kenges zemren time mbaje
Jam i gjithi per ty edhe ti je per mua
Te dua, Te dua


Ky tekst u dërgua nga Eljo
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet