Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhenty - Nalt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nalt".
3. Video është e këngës "Nalt", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhenty - Nalt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/11/2015

2015-11-22T15:38:27+00:00Se Shqipe Jena Naltt
Se Shqipe Jena Naa (3x)

Pjesa 1

Kudo Shkojm Lam Plot Nam,M'njofin Plot Se Ca Bom
Rrug e Gjat Plane Kam,i Palodhshem Si Luan
Ti Se Bon,Sun Um Ngjan,Nuk Ka Kopje Qe e Bon
Imazhin e Qart Temin Ska Njeri Qe Ma Perngjan
Jam i Thjesht,Jam Unik,e Kam Femren Si MAGIC
S'jom Perfekt Edhe Pik Por Kam Tipin Simpatik
Kush Um Don Le Ta Shpjegon,Jam i Qart Nuk Kam Koh
Me u Marr Me Fjal Plot,Skam Cme Boo Duket e Kott
Kam Ket Gjo,Kam At Gjo,Me Mir Spo i Them Moo
S'du Me Rrejt Si Do Tjer Qe e Kan Mbush Thesin Plot
Nam Kena Lon,e Din Ton,Grushtet Si MACHINE u Bon
Mes Qytetit Ca Ka Ndodh?,Moren Shtetin Ntelefon
Kush u ça,Gjak u Boo? Kujt i Ra Si Per Nafak?
Gjoksi Mes Per Mes u Ca,Dora e Kujt Ishte Kjo?
Jo Po Kush?Jo Po Pse? - Me Mir Smundem Me e Thon
-Se Po Ti Drejtom Gishtin Mrapa Pritet Dora Jon

REFRENI

Se Shqipe Jena Naltt
Se Shqipe Jena Naa (3x)

Pjesa 2

Jena Nalt,Nuk Ka Balt,Qe e Hedh Llumi Jot
Ktu Qenka Dicka e Rrall.. Je Kurjoz?,Vazhdo Lufto
Per Me Mrri Shanca Ke,Vec Puno Vec Puno
Byth Nuk Ke?E Ke Vrejt?,At'her Nket Mes Ske Ca Do
T'vjetrit Than,Ata Than:Pa GUXIM Gjo Nuk Bon!
Kush Guxon Fiton Dak,Ma e Qart S'ka Ku Shkon
Frikacak Shum Pa Fat,Dhe Nga Xhepi Ke Ngel That
Pabuksat Si Puna Jote u Bo Kohh Qe Si Kom Pa
M'vjen Me Qesh Por Nuk Qesh,T'jap Rrespekt Se Je Gjynah
Na Merri Ktu Ca Lek Se Ju Vjen Era Apapa
Mendja Juj e Trash Dak Perpara Ska Ku Tju Co
I Pashkoll Me Pak Klas,Ke Ngel Drras Ske Ca Prodho
Gjith Diten Rri Si Barbon.Hajde Djal Do Pak Bar?
Kur Ju Shoh Si Llum i Gjall M'vjen Me Prish Pak Fjalorr
Je Kurjoz,Skandaloz,Me e Dit Se Si Jam Bo
T'sugjeroj Se S'kupton Kshuqe N'vend Vazhdo Xhiro (Brrr)

REFRENI

Se Shqipe Jena Naltt
Se Shqipe Jena Naa (3x)


Ky tekst u dërgua nga Daniel Gega
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet