Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

22/05/2016

2016-05-22T08:48:41+00:00Verse 1:
T'jena bashk asgje tjeter nuk du
Sikur boten me na fal prap se kisha pranu
Syt e saj kur m'shikojn ne at menyr
Sikur ndjej nje ngrohtsi, a thu se esht dashni?

Ti m'ke ndryshu nga koka te komet
Un per ty besom do i lej tona
Krejt i bona vec t'bi n'syt e tu
Por nuk e di nese ti e ke kuptu

Se prej fillimit kur tpash, kur para me kalon
Un e ndjeva moj vash, qe e imja ke me kon
Kudo un jam #ipar, kusho mu don me m'pas
Kshuqe besom ke fat, ket djalin me e marr

Refreni:
Sikur sonte do jet nata fundit
Un me ty e kaloj si me qen e para
Dhe nese neser nuk zgjohem kurr mo
Ti do jesh e para, dashuri e para

Verse 2:
M'thot: -Hapma rrugen djali, se me bertet mu mami
Me tu un s'mund te vij edhe sikur t'behet nami
A thu se jam e vetmja, ka bota tjera plot
Ty t'dukem si trofe un, por me mua sja del dot

Jo jo nuk jam e jotja, boll ju shite mend shokve
Kam frik se luan me dashni
Çka ndjej jo se tregoj se ma kan then edhe shoqet
- Se jam #ipari krejt e din

Un dhe ti jena cifti perfekt
Shkojna bashk si me qen t'lind per njoni tjetrin
Un gangsta boy e ti vajz me intelekt
T'jena bashk e s'na e ni mo jo per tjeret

Autro:
Kto s'me ndjekin dot, se jam adrenalin
Shpejtsin e dashuroj ashtu si t'dua ty
Ti je my only?...


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet