Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Marijuana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/08/2018

2018-08-03T17:58:51+00:00Coco edhe bari
She can choose asaj ka tja doj zemra
Ajo kerkon bari
Un jap ca tdoj sa doj i kena na

Ajt ajt se shihmi (ja ja)
Ajt ajt se shihmi
My time is money
Dhe sdu me harxhu money for bi**hes (nana)

Don pushime n'Havana
Tu chillit nbreg marijuana
Don mu shit keshe jam nana
Tjerat si vijn as te kama

Jeni shum larg shum larg shum larg
Fuck all the haters ku jena pa
Pa pa pa gara me mu ska
Ajo nven tpar tu dredh some

Chorus:
Some Marijuana
Ajo don un i jap sa tdoj me smok
Marijuana
Ajo don un i jap sa tdoj me smok
Marijuana, some Marijuana
Lets do gyal ajde dredhim pak ganja

Shoqet i ka shum waw
Ajo o vet shum waw
Krejt i thon dicka
Se Xhentit i shkon shum per krahu

Ajo mthot se mkapi i nxehti
Don me dal jasht me pa venin
This place osht si nondrrat e veta
Ku vetem un jam mreti

Ja, ja ja
Tjert i shkojn permrapa (jaja)
Erdha i funit e i pari e kapa

Me mu nkrah ka akses
Thot se nuk mdon per interes hmmm
Un e di per cka mdon
Po kurr nuk e ves ja jap 1 cop sukses

Kejt jan xheloze xheloze xheloze
Mas shpine po gjujn edhe shoqet
Synin e kuq edhe belin e holl
Ajo ajo don ajo don t'smoke


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet