Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Trafikando Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Chorus:
N'tavolin i rrethum me bando
Talking for your biznes ndryshe s'kem koh
Mas skenes kena cuna trafikando
Ti fol per ne kto bisha ta bojn pam pam pam

Yeah amo don dilla
Kam me vdek at'her kur ti kem shum milla
Shokt i kam vllazen se la familia
Besnik deri n'vdekje dhe sepse vritna

Ti nuk je statu ti bazohesh n'filma
Frymzim prej ktyne e pranaj shkru rima
Pun 2-t je snich se t'kam pa me polica
Rri larg prej ktyne rruga nuk do p***a

You f**king shit or talking shit
Se s'dini asgjo per ne (woww)
Vrapova si skrap per me ec si mbret
Si Messi, El Chapo

You suck ma dick if yor dola ma shit
Se n'beat jam anormal
Se rra rra rra pa pa pam
Ma flow si automat (blow)

Me tulla n'cant neper Tiran
Kam rrezik se vetem jam
Dajt jan tu m'ndjek
10 shota kam prap veten s'jap
Sa her kam deshtu jam cu n'kom prap (rra)

Reff x²
N'tavolin i rrethum me bando
Talking for your biznes ndryshe s'kem koh
Mas skenes kena cuna trafikando
Ti fol per ne kto bisha ta bojn pam pam pam

Folin folin per rrug sen s'kan jetu
Shtiren kot ca kan ngju
Mi lon kta n'rrug jan t'deshtum
Sa s'nxjerrin dot per vete as buk

Kta tjert dun beef per vemendje
S'ja vlem me ju shpall luft
Qysh k***n po doni mu kap
Kur barkun se mushni dot as me buk (wuww)

Kena stilin e zbrit prej qielli
M'duket kena met flow
Qesh me to se dhe vet e din
Se me neve krejt daic low

Yo you know bro
Se mes Tiranes bojm show
Jeten e shtrejt plot bi**ha tu m'njek
Oh my god is gay is gango

Ejj Ne parem se njekim ajo na njek vet
Ajo po ngjitet a thu se jom magnet
E kom nji glock ktu n'brez hajd nese don problem
Rri me trafikondo qe s'ka nevoj per fake

Reff x²
N'tavolin i rrethum me bando
Talking for your biznes ndryshe s'kem koh
Mas skenes kena cuna trafikando
Ti fol per ne kto bisha ta bojn pam pam pam


Ky tekst u dërgua nga EvaXhenty
Publikimi: 25/01/2020


Xhenty - Trafikando
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trafikando".
3. Video është e këngës "Trafikando", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0