TEKSTESHQIP

Xhenty
Per Ty Nene
Lyrics
(Feat. Leni & Kloi)

P1
Moj Nen syt me lot un ti kam pa
Te lutem ti me fal se ne zemer te kam vra
Shum her vija naten von, un te shpia
Po se dija qe vetem per interes ishte shqonia
Shum gabime i kam bo
Dy her pa u mendu, Kur un ktheja ne shpia ti ne
dera me prisje mu , kam ardh i lodhur ,
e shum her i sakatu e prap un nga dora jote ne komb jam cu, Sa dali te dera me thoje kujdes or djali
jem se shoqnia keqe sot esht po problem, nona ket pun ka djaln e vet me e rujt se e don si syt e ballit
se per te shum ka vujt E djalin ti don me e pa gjithmon te shpia po e ka shum tveshtir se ne valle
e ka shoqnia E ty lotet trrjedhin non neper faqe
kur e shikon djalin qe iken nga kjo lagje.

Ref 2x
HEY
Me fal oj nen se e di qe kam gabu
Shum gjona i kam bo dy her pa u menu
Po adoleshenca i ka keto gjona
Shum her vija von
Po te dera mpriste nona Hey

P2
Shum i merzitur jam po nuk e di se car te bej
Nuk e di se si ket merzi ta kaloj , hidhja syt
nga dritarja edhe yjet i shikoj, ishikoj un keto yje dhe vazhdoj i numeroj jam i ulur dhe po ri ne cepin e ksaj valle e po menoj se si tja heq merzin ksaj none , lotin nga syri mua me pikoj kur dy syt e nenes un me lot i shikoj me fal ti oj non e di se kam gabu e di se kur fjalen tende se kam dgju epo thu o djal hajde te shpia vet se baba jot po tpret per me pa djaln e vet se u bon shum koh qe ka dal ne kurbet i ka harru te gjith njerzit e vet e babes po i shkojn lotet neper faqe po mos ta nin o bab se djalin e ki ne siperfaqe

DËRGOI: