TEKSTESHQIP

Xhenty
S'te Kam Xhan
Lyrics

Dikush per mu tash u bo xheloze (x2)
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan

Shpesh xhelozon kur une jam me tjera
Hala se ke kuptu se per mu vec ti ke vlera
Hala se ke kuptu qe per mu je e vetmja
Sa her te shoh ty besom qe m'kap etja
Stop mbylle gojen mos ua bo qefin ktyne
Kto kan zili kur na shofin mu e ty bre
Ti e di mire se ca folin mrapa shpine
E bojn siur te mira ktu para syve

Dikush per mu tash u bo xheloze (x@
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan

Nese te kap merzia ti se jep veten
Por syt e tu ma tregojn qarte te verteten
Te terheq ngat vetes e ti ma con vetllen
Nuk tkam xhan nese bon prap kshtu here tjeter
A mkupton cfare te them? Mshif nsy kur te flas
Duhesh me m'kuptu me i lon djallzinat mas
Arsyeja qe t'kam zgjedh ty t'bon ma te vecant
Ti mos u bo kurjoze nese kto kan inat

Dikush per mu tash u bo xheloze (x2)
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan

Sa si ti dun me kon nvenin tan
Vetem ti e ke kte munci
Mos bej kshtu se pastaj ste kam xhan
Tie di qe per to sma ni
O sa si ti dun me kon nvenin tan
Vetem ti e ke ket munci
Mos bej kshtu se pastaj ste kam xhan
Ti e di qe per to jo nuk ma ni

Dikush per mu tash u bo xheloze (x2)
Jo s'te kam xhan
Djallzinat po ia mbushin koken
Jo s'te kam xhan
Sa vjen dhe ma shume bohet kurjoze
Jo s'te kam xhan
Jo s'te kam xhan Jo Jo
Jo s'te kam xhan