TEKSTESHQIP

Xhenty
Le Te Flasin
Lyrics

Nese mfal 1 minut buzqeshje
Besoj mkishe dhon krejt boten
Se your smile my young ladye
Mqetson nga problemet koken

Na tdy bashk ecim me kohen
Kta tjert smun na konkurrojn ne
Please bo larg se mlodhet koken
Tnjejtat gjona smun ju ngjoj yehh

Per shum gjona jeni larg meje
Style flow money edhe beautiful young ladie
Je kurjoz pse kta zgjodhen Xhentyn
Apo se dhe ato tjerat dun ta bejn ket zgjedhje ?

Jam knej tu shiju pushimet
Me femna shok dhe pije
Ju futni hunt npun time ?
Syzat nkry hic nuk ma ni man

Ref:
Un i them qe leji te flasin ata
Te plasin ata
Kjo goca e din mir arsyen e vertet qe pse po po plasin ata
Ajo mthot qe leji te flasin ata
Te plasin ata
Ua jap 1 buzqeshje ta ken si dhurat se ngelen vec tu fol fol ata

Pj 2:
Jena nqef ton na tdy sonte
Llafe po ngjoj posht e nalt
Kena me nejt zgjut gjith naten
Edhe pse nje nat esht pak

Edhe pse qenke me shoqe
Ti e din un srrij rehat
Nejse mos u bej xheloze
Nese afrohem pak me ngat

Per shum gjona kto jan larg meje
Style flow money edhe beautiful young ladie
Je kurjoz pse kta zgjodhen Xhentyn
Apo se dhe ato tjerat dun ta bejn ket zgjedhje ?

Jam knej tu shiju pushimet
Me femna shok dhe pije
Ju futni hunt npun time ?
Syzat nkry hic nuk ma ni man

Outro:
OOO
I wanna se you everyday
I wanna be with you today x2