TEKSTESHQIP

Xhenty
9 Shok
Lyrics

9 shok me vete nco hap qe bona
shok ma tmir jo nuk bo mo nona
bon e tzunen you feel like hola
jeta tshkon krejt me pasoja

njet tperditshem msheh me shok
un si kam vec per tu dok
ai per mu tjep plumin nkok
nuk ka me mpa mu nigga like fuck

muziken se boj vec me shit pordh
amo men shes sa tdu sepse kom
jetoj sot neser sdi ca ndodh
femren nkrah mrom ta kam lodh

Refreni:
Pyte pyte sa tdush po
tregon si e shkuna en dush
tregon si me te marova pun
dhe e lash nshtrat sikur kurv

muzika muzika muzika muzika no
alkol pare edhe dhipa
se boj mu duk as me hy ntripa
shokt e mi din vec me shtermu gira hah

Nese je kurjoz me dit pyt dhe tregojn vet kush jam
me ma pidha tnones rri pidha tnones qe kerkojn me tzon
jo nuk i lo se mvjen gjynah
ato tqijn vec me tpa

muziken e ha yep rally
spo sheh serit e naj filmi
po sheh se si jetoj filmin
cunat vijn fill si mas vjeshtes dimri

9 me vete 9 shok 9 shok 9 shok
ta rrasin plumin en kok smerret vesh se kush o kon
shoku
ai qe shef edhe se shef mo
un e di don me pa prap po fati vec 1 her tosh dhon