TEKSTESHQIP

Xhero
Kush
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush" kënduar nga Xhero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, materiali muzikor u finalizua tek audienca e gjerë i ilustruar në aspektin vizual me një videoklip, i cili u publikua me datë 20 Maj 2017.