Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesi Gjoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhesi Gjoni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Maj 2020, Xhesi Gjoni publikon videoklipin "Lejla / Flex"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Markela Xhika

Eli Qorri

Taunita

Almenda

Lily N

Angel (Alma)

Xhirjana

Erza

Eliza Markiq

Katrin

Tags: Xhesi Gjoni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet