Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Vetem Nje Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ref:
Vetem me nje fjale
ti erdhe
frymen me ma nal
zemren vodhe dalngadal
tani jetoj me shpirtin vrar (2x)

E dehur flas me shpirtin bosh
me goten plot,un plot me lot
me shum se veten te dua ty
me thoje ti, me thoje tii

Ref:
Vetem me nje fjale
ti erdhe
frymen me ma nal
zemren vodhe dalngadal
tani jetoj me shpirtin vrar (2x)

Te dy ne bashk nje histori
shkruaja un e fshije ti
nje foto mbaj un si kujtim
aty un shoh vetem trishtim

Ref:
Vetem me nje fjale
ti erdhe
frymen me ma nal
zemren vodhe dalngadal
tani jetoj me shpirtin vrar (2x)
Xhesika Polo
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/06/2018
Muzika: Marko Polo
Teksti: Xhesika Polo
Orkestrimi: Marko Polo
Video Produksioni: Frame Company Albania


Xhesika Polo - Vetem Nje Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Fjale".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Fjale", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0