A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesuida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhesuida është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Xhesuida & Megi marrin pjesë në JESC 2012 me këngën "Tek Shtëpia E Diellit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ermira Saliu

Diona Vishaj

Gojarta Perlica

Vesa Morina

Linesa Ukshini

Valeza Salihu

Arbnora Abazi

Engjellusha Cakaj

Festina Kabashi

Pranvera Ismaili


Tags: Xhesuida

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019