Fleta E Lisit

Ne doren time
nje gjuhez dicka peshperit.

Jeta
si fleta?

Si fleta e lisit
do te iki dhe une
nje dite.

- poezi nga Xhevahir Spahiu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1