Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhevahiret

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Xhevahiret është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2011, Xhavit Sadiku & Xhevahiret publikojnë albumin "Këngë Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKëngë Dasmash (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Night Rappers

Supernova

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Gillespie

Tempulli G

7me7

Tags: Xhevahiret


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet