Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xhevair Akulli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Xhevair Akulli është një këngëtar i njohur. Xhevair Akulli is a popular Albanian clarinetist best known for his renditions of folk songs and dances from southern Albania. He has released several albums in his native country, often collaborating with well known singers on these releases....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareU Betova Njëherë Rëndë

Ç'jane Keto Lule Dhe Qirinj


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Markelian Kapedani

Hazir Qelaj

Thoma Mahilaj

Nehat Ferati

Isniqemal Laci

Dardan Shkreli

Florent Nushi

Hidaver Osmani

Naser Dula

Luan Krasniqi

Tags: Xhevair Akulli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet