Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhevair Bora

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Xhevair Bora është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 22 Qershor 2019, Vilson Zani & Xhevahir Bora publikojnë videoklipin "Balleqendisura". Më datë 7 Shtator 2019, Vilson Zani publikon videoklipin "Flutur Moj E Bukur", në bashkëpunim me Xhevahir Borën....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Samiu I Plugut

Sulo Latifi

Pellumb Plaka

Bardhi Zdrava

Hasan Marra

Klajdi Topi

Cim Turtulli

Viktor Kulaj

Altin Marra

Muharem Ramaj


Tags: Xhevair Bora, Xhevahir Bora

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet