Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevdet Hysa

Nuk ka akoma asnjë votë

Xhevdet Hysa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dren Zhuniqi

Rrustem Orllati

Taulant Sokoli

Hagji Gjugja

Artim Shyti

Osman Hasa

Hysni Gashi

Feriz Elezi

Nikollë Gjini

Sabit Godeni

Tags: Xhevdet Hysa


Komente mbi këtë artist