A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevdet Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xhevdet Jashari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Aktori Xhevdet Jashari është më shumë i njohur për publikin si ‘Arifhikmeti’ i seralit “O Sa Mirë”, teksa së fundmi e ka sporvuar veten edhe në këngë. Më datë 11 Tetor 2017, Mc Lifi publikon videoklipin "Vet Mthae Tdua". Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Strike beatz, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar vet Xhevdet Jashari. “Te gjithe ju qe e perkrahet Arifhikmetin, te gjithe ju qe i dhate mundesine Arifhikmetit te jete pjese e jeteve tuaja ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Mad Lion

Cani Lazoja

Prince Double H

Izi

G Bani

D.M.K.

Rudi

Presioni

F-Kay


Tags: Xhevdet Jashari, Mc Lifi, Arifhikmeti, Arif Hikmeti, Xhevdo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019