Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevdet Osmanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Xhevdet Osmanaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 11 Maj 2018, Xhevdet Osmanaj publikon videoklipin "Je Martu Per Pasanik". Më datë 5 Korrik 2019, Xhevdet Osmanaj publikon videoklipin "Hajde O Xhan". Videoklipi u prodhua nga kompania Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Magrib Muqiqi

Gramoz Gërvalla

Naser Beqiri

Dardan Gjinolli

Xhavit Avdyli

Eroll Murati

Giti

Kushtrim Dobra

Zijadin Alili

Arben Gashi

Tags: Xhevdet Osmanaj, Xhevdet Osmani, Xhevda


Komente mbi këtë artist