Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
 • Vendlindja:
 • Diber 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Xhevi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertet Xhevahir dhe jeton ne Tirane. Kreu studimet ne Gjimnazin "Isa Boletini"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Çuni

Deklan

Stiv Boka

Gerard Merdani

Dylan

Klinti Çollaku

Kristo Thano

Adriano Rama

Gussi

Genti Deda

Tags: Xhevi, Xhevahir


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet