Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi - Kam Nje Lutje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kam nje lutje nese mundet
me ndimoo edhe njeher
si ti tregoj nanes time
tlutem banma ket nderr

asaj i kam shkuar vitet
dhe ka pas vetem nje deshir
te me sheh mua tmartuar
e tee bahem dhenderr i mir

mos me thuaj se mbarroj kjo dashuri
nuk mundem ta besoj ...
shkaktare per ndarrjen ishe tii
harroj vitet qe ishim bashk
me the muaj me nje qast
me harro e mos me permen
me the muaj me nje moment

kam nje lutje nese mundet
me ndimo edhe njeher
si ti tregoj nanes time
tlutem banma ket nderr

asaj i kan shkuar vitet
dhe ka pas vetem nje deshir
te me sheh mua tmartuar
e te bahem dhenderr i mir

i lenduar kur nuk prita nga ty fejes
qoft e mallkuar at diit kur ti me shkelle nbes
harroj vitet qe ishim bashk
me the mua me nje qast
me harro e mos me permen
me the mua me nje moment

kam nje lutje nese mundet
me ndimo edhe njeher
si ti tregoj nanes time
tlutem banma ket nderr

asaj i kan shkuar vitet
dhe ka pas vetem nje deshir
te me sheh mua tmartuar
e te bahem un dhenderr i mir


Ky tekst u dërgua nga  linda

Xhezahir Elezi - Kam Nje Lutje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Lutje".
3. Video është e këngës "Kam Nje Lutje", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0