Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi (Xheza) - Sot Këndoj Se Vuj Nga Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sot Kendoj se vuj nga malli
dhe po tretem ne vetmi
jo askush lot nuk mi ndali
ato rrjedhin sikur shi
jo askush lot nuk mi ndali
ato rrjedhin sikur shi
aman
veq per ty kendoj
of of
ty te dashuroj
kush ma degjon kengen time
ne ket nat o plot me mall
kush me shoqeron nket vetmi
ajo mesht e vetmja hen
aman
veq per ty kendoj
of of
ty te dashuroj
kush ma hjek mallin qe kam
qe mundon dhe nzemer mrri
kush ma sheron shpyrtin tim
syt e saj o syt e zi
aman
veq per ty kendoj
ty te dashuroj


Xhezahir Elezi (Xheza) - Sot Këndoj Se Vuj Nga Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Këndoj Se Vuj Nga Malli".
3. Video është e këngës "Sot Këndoj Se Vuj Nga Malli", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi (Xheza).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0